Teemat ja peruutukset

Aikuisten tunnit

 

Aika

Paikka

Ryhmä

Ohjaaja 

Vko/päivä 

Teema

Peruutukset

Maanantai

10:00-11:00VaVo saliAsahi & VenyttelyRaija Laakkonen

Johanna Sundström

Parittomat viikot

Parilliset viikot

Raija/Asahi 

Johanna/Venyttely

 
11:00-12:00VaVo saliIkiliike: Miesten teematuntiLaura
Vihervä 
   
18:30-19:00Sorrila Les Mills BodyPump®Jenni Istolainen  

Ohjelma 112

Tunti peruttu 10.2., sali koulun omassa käytössä

19:00-19:30Sorrila Les Mills BodyBalance®Jenni Istolainen   

Ohjelma 87

Tunti peruttu 10.2., sali koulun omassa käytössä

19:30-20:30Naakka AHyvän olon jumppaReet Nikkanen    
19:30-20:45VaVo sali Jooga Heidi Syvänen   Huom! Jooga on vain viikoilla 2-9!

Tiistai 

8:30-9:30VaVo saliAamun Tehotreeni Riina Virkki    
9:30-10:30VaVo saliIkiliike: LavisJohanna Sundström 2-5Teemoina mm. cha cha, salsa ja polkka  
10:45-11:45VaVo saliIkiliike: Lavis Johanna Sundström 

2-5

Teemoina mm. cha cha, salsa ja polkka 

 
18:30-19:30TyryMuokkaus Kirsi Mäkinen   
18:00-19:00Sorrila Miesten kehonhuoltoHanna Salminen    
19:00-20:00SorrilaTehotreeniHeidi Koivu-Salminen
Hanna Lähdesmäki

Tammikuu

Kuntopiiri / Heidi11.2. sali peruttu, säävarauksella pidämme ulkotreenin!

Keskiviikko

10:00-11:00Liikunta-halli, kuntosaliIkiliike:
Keskiviikkopuntti
Kirsi Mitikka    
11:00-12:00Liikunta-halli, painisaliIkiliike:
Kehonhuolto
Kirsi Mitikka    
18:00-19:00Sorrila LavisJohanna Sundström

2-5

Teemoina mm. cha cha, salsa ja polkka 

 

 

 

19:00-20:00Sorrila Muokkaus Hanna Ketola
Outi Leuhtonen
Kirsi Mäkinen

2-4

5-7

8-10

Outi

Kirsi

Hanna

 

Torstai

10:45-11:45VaVo saliIkiliike: Voimaa & Vireyttä Laura Leinonen   
17:30-18:30TyryTanssimuokkaus Siru Rohola    
18:15-19:15SorrilaLes Mills BodyPump®Marjut Salmi  Ohjelma 112
18:30-19:30Naakka BMiesten kuntotuntiRiitta Latosaari2-5Kuntojumppa 
19:30-20:30Sorrila Les Mills BodyBalance ®Marjut Salmi  Ohjelma 87

Perjantai

7:00-7:45Hoikun saliLes Mills BodyBalance ®Hanna Ketola  Huom! Ryhmä kokoontuu viikot 2-11
10:00-11:00VaVo saliHyvää oloa ja tanssiaReet Nikkanen   
18:00-19:00VaVo saliKahvakuula Heidi Raatikainen
Marika Semi Riina Virkki

17.1.
24.1.
31.1.

Marika
Heidi
Marika

 

Sunnuntai

18:00-19:30SorrilaTanssillinen voimisteluOhjaajaryhmä    

 

Pidätämme oikeudet muutoksiin. 

Lasten ja nuorten tunnit

Aika

Paikka

Ryhmä

Ohjaaja

Vko/päivä

Teema

Peruutukset

Maanantai

17:30-18:15Naakka BTaaperot 1-2v. + aikuinenAnu Kaasalainen
Jennariina Rikkonen
   
17:30-18:15Naakka AHopeakeijut 4-5v. (JV)Hanna Lindberg 
Henna Pirinen 
Henni Lahtinen
   
18:15-19:15Naakka AKultahiput 6-7v. (JV)Hanna Lindberg 
Henna Pirinen
Henni Lahtinen
   
18:30-19:30Naakka BFreegym 11-12v.Katri Korhonen + ohjaajaryhmä   
18:45-20:15Hoiku Showtanssi 10-13v.Mira Tuominen
Anu Vaario
   
19:15-20:15Naakka AStara 10-12v. (JV)Sanna-Kaisa Rousku, Emma Löövi   
19:30-21:00Hoiku Showtanssi 14-17v.Mira Tuominen 
Anu Vaario
   

Tiistai

16:30-18:00

Sorrila Cheerleaders Minit 9-12v.Hanna Hyökyvaara
Pinja Karisalmi
Aada Lehtonen
   
17:00-17:45Naakka ATelinevoikka 4-5 v.Jennariina Rikkonen
Anni-Emilia Rintamäki 
Sanna Salonen
Anna Heinonen
   
17:00-18:00Naakka BTelinevoikka jatko 2Malla Järvinen 
Katri Korhonen
Viivi Renfors
   
17:45-18:45Naakka A Telinevoikka 7-9v.Riikka Luoto 
Sanna Salonen 
Jennariina Rikkonen
   
18:00-18:45Naakka BTelinevoikka 6-7v.Anni Loijas 
Anni-Emilia Rintamäki
Heidi Tikkala
   
19:00-20:30Naakka B Cheerleaders Junnut 12-16v.Hanna Hyökyvaara
Milla Jääskeläinen
Sonja Turpeinen
   

Keskiviikko

16:00-17:30KärjenniemiShowtanssi 10-13v. Mira Tuominen
Anu Vaario
   
16:15-17:15Sorrila MiniBic 10-12v. (KA)Riina Halttunen
Erika Salonen
   
16:45-17:30Naakka BTemppujumppa 4-5v. Emilia Hyppönen
Julia Hyppönen 
Kati Hyppönen
   
17:00-17:45Tietola Naperot 2-3v. + aikuinenEmmi Hell    
17:15-18:00Sorrila KirppuBic 7-9v. (KA)Riina Halttunen 
Erika Salonen
   
17:30-18:30Naakka A Freegym jatkoLaura Leinonen Hannele Nieminen   
17:30-18:15Naakka B Temppujumppa 6-7v.Emilia Hyppönen 
Julia
Hyppönen 
Kati Hyppönen
   
18:15-19:15Naakka BTelinevoikka jatko 1Minna Heikkilä
Henni Lahtinen 
Nina Salonen
   
19:15-20:15Naakka B Telinevoikka 10-12v.Henni Lahtinen
Nina Salonen
   

Torstai

16:00-17:00Sorrila Dance 4 Fun 7-12v.Roosa Nieminen
Laura Perolahti
   
16:45-17:30Tyry NuppuBic 4-6v. (KA)Laura Leinonen Oona Tamminen   
17:00-17:45Naakka B Vekarat 3-4v. 

Henni Semi
Satu Semi
Henni Virtanen

  

 

17:00-18:15Sorrila Dance 4 Fun yli 13v.Roosa Nieminen   
17:45-18:30Naakka B Ninjagym 7-8v.Ella Nikander Henni Virtanen   

Perjantai 

18:00-19:30Tietola Showtanssi 14-17v. Mira Tuominen
Anu Vaario 
   

Lauantai 

10:00-12:00SorrilaCheerleaders Minit 9-12v.Hanna Hyökyvaara
Pinja Karisalmi
Aada Lehtonen
   
12:00-14:00 Sorrila Cheerleaders Junnut 12-16v.Hanna Hyökyvaara
Milla Jääskeläinen
Sonja Turpeinen
   

Sunnuntai 

10:00-11:00Naakka A+BPerheTemppuSisko Leppä-Aho 
Outi Leuhtonen
Päivi Lehtonen
Hanna Vanhanen

19.1.

26.1., 2.2.

9.2., 16.2.

23.2.

Muumien talvi

Maatilalla

Palloillen

Liikenteessä

Hanna, Outi

Hanna

Päivi

Päivi

Pidätämme oikeuden muutoksiin.