Tuntikalenteri kevät 2022

Harrastevoimistelun kevätkausi alkaa 10.1.2022. Ryhmiin ilmoittautuminen on käynnissä.


Huom!
Muutokset ovat mahdollisia. Seuraathan aktiivisesti Jumppien teemat ja peruutukset sivustoa. Ilmoitamme äkilliset muutokset / peruutukset myös Facebook-sivuillamme sekä Instagram-tilillä. 

- - - -

Koronaviruksen hillitsemiseksi noudatamme THL:n, Olympiakomitean, Suomen Voimisteluliiton ja seuran hallituksen antamia linjauksia.

Koronaohjeistuksen löydät täältä

Lataa tästä VaVon tuntikalenteri itsellesi!

VOIMISTELUKOULU

TEMPPUTUNNIT
TelineTaiturit 5-6 v.Maanantai17.30-18.30Roukko F/AHeidi Tikkala
Siru Rohola
Inka Niemi
Vilma Pietilä

TelineTaiturit

7-9 v.

Maanantai18.30-19.30 Roukko F/BSalla Nikkanen
Janina Pirilä
Ella Holttinen
TelineTaiturit jatkoMaanantai17.30-18.30Roukko F/BSalla Nikkanen
Janina Pirilä
Ella Holttinen
Parkour 7-9 v.  Keskiviikko17.00-18.00Naakka BSalla Nikkanen
Inka Niemi
Vilma Pietilä
Parkour 10- 13 v.  Keskiviikko18.00-19.00Naakka BSalla Nikkanen
Inka Niemi
Vilma Pietilä
Temppugym 6-7 v.Torstai18.00-18.45Naakka BNina Salonen
Roosa Nieminen
Temppugym 8-9 v.




Torstai18.45-19.30Naakka BNina Salonen
Roosa Nieminen
VOIMISTELUKOULU / LAJITOIMINTA
Hopeakeijut 4-5 v. (JV)Maanantai17.30-18.15Naakka AOona Ylikoski
Lumi Lindberg   Viivi Salminen
Kultahiput
 6-8 v. (JV)
Maanantai18.15-19.15Naakka AOona Ylikoski
Lumi Lindberg  Viivi Salminen
KirppuBic 7-10 v. (KA)Tiistai17.00-18.00Naakka BRiina Halttunen

Batmanit 4-6 v.


Tiistai18.30-19.15Roukko F/AKatriina Heikkinen, 
Henni Virtanen,   Ella Holttinen, Janina Pirilä
NuppuBic 4-6 v. (KA)Keskiviikko16.15-17.00Liikuntahalli BOona Tamminen, Sanna Uotila
Esivalmennus (KA) Keskiviikko17.00-18.00Liikuntahalli BOona Tamminen, Sanna Uotila
Päivänsäteet ja Menninkäiset 3-5 v. Torstai17.00-17.45Naakka BSatu Semi
Kati Hyppönen





TANSSI
Streetdance 5-6v. *UUTUUS*Keskiviikko17:00-18:00Naakka AEmmi Hell
Cheerleaders Minit 9-12 v.





Tiistai17.00-18.30Naakka AFanny Hyökyvaara
Venla Lahtinen
Pinja Karisalmi
Cheerleaders Junnut 13-16 v.Tiistai18.30-20.00Naakka AMilla Jääskeläinen
Pinja Karisalmi
Venla Lahtinen
Showtanssi yli 13 v.Keskiviikko17.00-18.30KärjenniemiMira Tuominen,
Anu Vaario
Showtanssi 10-12 v.Torstai16.00-17.00SorrilaRoosa Nieminen, 
Laura Perolahti
Showtanssi
 7-9 v.
Torstai17.00-18.00SorrilaSalla Nikkanen, Inka Niemi, Vilma Pietilä
Cheerleaders Junnut 
13-16 v.
Lauantai10.00-12.00SorrilaMilla Jääskeläinen
Pinja Karisalmi
Venla Lahtinen

Cheerleaders Minit 9-12 v.


Lauantai12.00-14.00SorrilaFanny Hyökyvaara
Venla Lahtinen
Pinja Karisalmi





PERHELIIKUNTA
PerheTemppuMaanantai17.15-18.15Naakka BJenni Jyränen, Päivi Lehtonen, Outi Leuhtonen, Sisko Leppä-Aho, Hanna Vanhanen

Taaperot 1v.+

*uutuus*

Maanantai16:45-17:30Naakka  ALaura Leinonen

* kilpa-aerobicin avoin valmennusryhmä, huom! erillinen maksu

KA = kilpa-aerobic
JV = joukkuevoimistelu

Pidätämme oikeudet muutoksiin.