Tuntikalenteri syksy 2019

Huom! Muutokset ovat mahdollisia. Seuraathan aktiivisesti Jumppien teemat ja peruutukset sivustoa. Ilmoitamme äkilliset muutokset / peruutukset myös Facebook-sivuillamme. 

Lataa tästä VaVon syksyn tuntikalenteri itsellesi!

PDF-tiedostoVaVo Tuntikalenteri_syksy 2019.pdf (448 kB)

TEMPPUTUNNIT

Telinevoikka
4-5 v.
tiistai17:00-17:45Naakka AJennariina Rikkonen
Anni-Emilia Rintamäki
Sanna Salonen
Temppujumppa
4-5v. 
keskiviikko16:45-17:30Naakka BEmilia Hyppönen
Julia Hyppönen
Kati Hyppönen
Temppujumppa
6-7v.
keskiviikko17:30-18:15Naakka BEmilia Hyppönen
Julia Hyppönen
Kati Hyppönen
Telinevoikka
6-7v. 
tiistai18:00-18:45Naakka BAnni Loijas
Hannele Nieminen
Anni-Emilia Rintamäki 
Heidi Tikkala
Ninjagym
7-8v.
torstai17:45-18:30Naakka BElla Nikander
Henni Virtanen
Telinevoikka
7-9v. 
tiistai17:45-18:45Naakka ARiikka Luoto,
Jennariina Rikkonen
Sanna Salonen
Freegym
8-10v.
torstai14:30-15:30VaVo saliLaura Leinonen
Telinevoikka
10-12v.
keskiviikko19:15-20:15Naakka BHenni Lahtinen 
Nina Salonen
Freegym
11-12v.
maanantai18:30-19:30Naakka BMirja Veteläinen
Freegym
jatko
keskiviikko17:30-18:30Naakka ALaura Leinonen 
Hannele Nieminen
Telinevoikka
jatko 1
keskiviikko18:15-19:15Naakka BMinna Heikkilä
Henni Lahtinen
Nina Salonen
Telinevoikka
jatko 2
tiistai17:00-18:00Naakka BMalla Järvinen
Katri Korhonen
Viivi Renfors 
     

PERHELIIKUNTA

Vauvatreeni
(alle 1v.)
torstai 10:00-10:45PainisaliLaura Leinonen
Taaperot
1-2v + aikuinen
maanantai17:30-18:15Naakka AAnu Kaasalainen
Jennariina Rikkonen
Naperot
2-3v. + aikuinen
keskiviikko17:00-17:45TietolaEmmi Hell
PerheTemppu sunnuntai10:00-11:00Naakka A+BSisko Leppä-Aho
Outi Leuhtonen
Päivi Lehtonen 
Hanna Vanhanen
     

VOIMISTELUKOULU

Vekarat
3-4v. 
torstai17:00-17:45Naakka BHenni Virtanen
Henni Semi
Satu Semi
Esivalmennus
5-7v. (KA)
maanantai17:30-18:30Sorrila Laura Vihervä
Riina Halttunen
Hopeakeijut
4-5v. (JV)
maanantai17:30-18:15Naakka BHenni Lahtinen
Hanna Lindberg
Emma Löövi
Henna Pirinen
NuppuBic
4-6v. (KA)
torstai16:45-17:30TyryLaura Leinonen
Oona Tamminen
NuppuBic 4-6v. (KAtiistai17:00-17:45SorrilaOona Ylikoski
Piparmintut *
5-6v (JV)
keskiviikko16:00-17:30
17:30-19:00
18:00-
19.30
kiertävä vuoro
LiikuntahalliTerhi Rantanen
Laura Lammi
Kirsi Mitikka
 sunnuntai15:30-17:00Kärjenniemi 
Kultahiput
6-7v. (JV)
maanantai18:15-19:15Naakka BHenni Lahtinen
Hanna Lindberg
Emma Löövi
Henna Pirinen
Stara
7-9 v. (JV)
keskiviikko16:00-17:30
17:30-19:00
18:00-19:30
kiertävä vuoro
LiikuntahalliSalla Kautto
Johanna Niskavaara
Sanna Rytkönen
Hanna Uschanoff
 lauantai12:00-13:00NaakkaKati Hakonen
KirppuBic
7-9v. (KA)
keskiviikko17:15-18:00SorrilaRiina Halttunen
Erika Salonen
MiniBic
10-12v. (KA)
keskiviikko16:30-17:15SorrilaRiina Halttunen
Erika Salonen
Stara
10-13v (JV)
maanantai19:15-20:15Naakka BOhjaajaryhmä
 lauantai12:00-13:30NaakkaKatja Hartikainen
     

TANSSI

Dance 4 Fun
7-9v.
perjantai17:00-18:00TietolaMirja Veteläinen
Nella Soikkeli
Dance 4 Fun
10-12v.
torstai16:00-17:00SorrilaRoosa Nieminen
Laura Perolahti
Showtanssi
10-13v.
maanantai18:45-20:15

Hoiku

Mira Tuominen
Anu Vaario
 keskiviikko16:00-17:30Kärjenniemi  
Cheerleaders
yli 10v.
tiistai19:00-20:30Naakka BHanna Hyökyvaara
Milla Jääskeläinen
Sonja Turpeinen
Pinja Karisalmi
 lauantai10:00-12:00Sorrila 
Dance 4 Fun
yli 13v.
torstai17:00-18:15SorrilaRoosa Nieminen
Showtanssi
14-17v.
maanatai19:30-21:00HoikuMira Tuominen 
Anu Vaario
 perjantai18:00-19:30Tietola 
     

* joukkuevoimistelun avoin valmennusryhmä, huom! erillinen maksu

KA = kilpa-aerobic
JV = joukkuevoimistelu

Pidätämme oikeudet muutoksiin.