Teemat ja muutokset

Aikuisten tunnit - kevät 2024


aikaryhmäperuutukset
muutokset
vko/päivä
teema/ohjaaja
ohjaajat
Maanantai



11:00-12:00 VaVo saliAsahi & VenyttelyLoppurentoutusta varten voit ottaa joka kerralle mukaan viltin/lämpimän paidan. 15.4. Johanna
22.4. Johanna
29.4. Raija
6.5. Raija

Raija Laakkonen (Asahi)

Johanna Sundström (venyttely)

18:00-19:00 Roukko F/ABZumba Fitness®

Johanna Sundström
18.00-19.00
VaVo sali ll
Les Mills BodyPump®
15.4. Marjut
22.4. Jasmine
29.4. Marjut
6.5. Jasmine
Jenni Istolainen,
Jonna Koo,
Jasmine Nousiainen,
Marjut Salmi,
19.00-19.45 Roukko F/ABKehonhuollollinen venyttely

Huhtikuu: kepillä huoltoa koko kroppaan 

Toukokuu: toivetunti toivemusiikkiin

Johanna Sundström
19.00-20.00
VaVo sali ll
Les Mills BodyBalance®




15.4. Marjut
22.4. Jasmine
29.4. Marjut
6.5. Jasmine
Jasmine Nousiainen,
Marjut Salmi, 
Tiistai 
10.00-11.00
VaVo sali
Ikiliike: Voimaa & Vireyttä

Viikot 13-17: käsipainot & tiili

Viikot 18-19: toivejumppaa 

Johanna Sundström
18:00-19:00 VaVo sali IIMiesten kehonhuolto30.4. ei jumppaa, vappu vko 16-17 Hanna
vko 19 Reet 
Hanna Salminen, Reet Nikkanen
18.00-19.00 Roukko F/AMuokkaus

30.4. ei jumppaa, vappu 

7.5. Muokkaus ulkona, salivuoro peruttu. 

Vko 15-17 Johanna

Vko 19 Salla

Salla Nikkanen, Johanna Sundström
19:00-20:00 Roukko F/ALavis

30.4. ei jumppaa, vappu 

7.5. tunti VaVo salilla, Roukon sali peruttu



Johanna Sundström
Keskiviikko
10.00-11.00
Liikuntahallin alasali
Ikiliike: Keskiviikkopuntti1.5. ei jumppaa, vappu17.4. Salla 
24.4. Salla 
8.5. Salla 
Heidi Kaarto
Salla Nikkanen
Johanna Sundström

17:00-17:50

VaVo sali ll

Zumba Fitness®1.5. ei jumppaa, vappu
Johanna Sundström
18.00-19.00
Naakka A
Miesten kuntotunti

17.4. sijaisena Reet Nikkanen 

24.4. kevään viimeinen miesten jumppa

Riitta Latosaari
18.00-19.00 VaVo sali llMuokkaus 1.5. ei jumppaa, vappu17.4. Outi
24.4. Outi
8.5. Outi
Noora Duivenvoorde, Outi Leuhtonen 
Torstai
11.00-12.00
VaVo-sali
Ikiliike: Lavis
18.4. Salla 25.4. Salla    2.5. ReetReet Nikkanen, Salla Nikkanen
Perjantai
10.00-11:00
VaVo sali
Ikiliike: Hyvää oloa ja tanssia
      Reet Nikkanen
11.00-12.00
VaVo sali
Ikiliike: Miesten teematunti

Heidi Kaarto Laura Vihervä
17.30-18.30
VaVo sali ll
Kahvakuula

Siru Rohola,
Kirsi Mäkinen


Pidätämme oikeudet muutoksiin. 

Lasten ja nuorten tunnit kevät 2024

aikaryhmäperuutukset
muutokset
vko/päivä
teema/ohjaaja
ohjaajat
Maanantai
17:30-18:15 Naakka BPerhetemppu 3-6v.

Anu Vaario, Laura Leinonen, Maarit Hukka, Outi Leuhtonen, Sisko Saarimäki
18:00-19:00 Roukko F/ATelinetaiturit 5-6v.

Salla Nikkanen, Ella Myllynen, Hertta Pietilä
19:00-20:00 Roukko F/ATelinetaiturit 7-10v

Salla Nikkanen, Ella Myllynen, Hertta Pietilä
17.00-18.00
Naakka A
Hopeakeijut 4-5v. 




 Oona Ylikoski, Aada Ylikoski, Viivi Salminen, Aino Järvinen, Siiri Mäkynen
18.00-19.00
Naakka A
Kultahiput 6-7v.




 Oona Ylikoski, Aada Ylikoski, Viivi Salminen, Aino Järvinen, Siiri Mäkynen
19.15-21.15 TietolaShowtanssi yli 16v. 

Virve Heinämäki
Tiistai
17.00-17.45 Naakka APäivänsäteet ja menninkäiset 3-5v.




Satu Semi, Henni Semi, Salla Nikkanen, Anni Hirvasoja
17.00-18.00 Naakka BVoimisteluryhmä Jasminet yli 10v. 




Riina Halttunen, Helmiina Elijoki
17:00-18:30 VaaoShowtanssi yli 13v.




Anu Vaario, Mira Tuominen
18.15-19.00 Roukko F/ABatmanit 4-6v. 





Katriina Heikkinen, Outi Leuhtonen, Janina Pirilä, Ella Holttinen

17.30-19:00

Vaao

Cheerleaders Oheistreenit

Sanna Rytkönen, Emmi Hell, Pinja Karisalmi
Keskiviikko
17.00-18.00
Naakka B
Showtanssi 7-9.v1.5. ei jumppaa, vietämme vappua
Inka Niemi, Vilma Pietilä
18.00-19.00
Naakka B
Voimisteluryhmä Smaragdit 8-10v.1.5. ei jumppaa, vietämme vappua
Inka Niemi, Vilma Pietilä, Taina Heritty
17.00-18.00 Vaao ACheerleaders Mikrot 6-8v. 1.5. ei jumppaa, vietämme vappua
Pinja Karisalmi, Emmi Hell, Mandi Harinen
17.15-18.00 TietolaSoveltavan liikunnan ryhmä Spektrit1.5. ei jumppaa, vietämme vappua
Päivi Lehtonen, Helena Sokuri
Torstai
16.30-18.00 Roukko F/BCheerleaders aloittelevat minit 9-12v.

Pinja Karisalmi, Milla Jääskeläinen
16.30-18.00 Roukko F/CCheerleaders kilpailevat minit 11-14v.

Pinja Karisalmi, Milla Jääskeläinen
17.00-18.00 Naakka BShowtanssi 10-12 v.

Roosa Nieminen Laura Perolahti

17.00-17.45

Roukko F/A

Jumppatenavat 1-2v. 

Laura Leinonen, Nina Salonen
18.15-19.00
Naakka B
Tarzanit 7-9v.

Nina Salonen
Roosa Nieminen
Lauantai



9.30-10.30 VaVo saliKA esivalmennus 4-5v.  (KA)

Laura Vihervä, Netta Hakonen, Linnea Antinaho
10.30-11:45Aurorat / Kultahiput / Hopeakeijut (valinnainen lisätreeni)

Anna Koljonen, Emma Koljonen, Salla Kautto, Viivi Salminen, Helka Virtanen, Taika Imeläinen
Sunnuntai 
12.00-13.30 Naakka ACheerleaders aloittelevat Minit 9-12 v.

Milla Jääskeläinen, Pinja Karisalmi, Tinka Leinivaara, Fanni Tuuri, Olivia Käkönen
12.00-14.00 Naakka B Cheerleaders kilpailevat Minit 11-14v.




Milla Jääskeläinen, Pinja Karisalmi, Tinka Leinivaara, Fanni Tuuri, Olivia Käkönen


Pidätämme oikeuden muutoksiin.